Koszty i sposoby dostawy

 Posiadacie Państwo następujące opcje dostawy do wyboru na terenie kraju.

- odbiór osobisty istnieje możliwość odbioru w Poznaniu po wcześniejszym uzgodnieniu

- dostawa kurierem DHL, koszt dostawy  zależy od wagi produktu i program sklepu nalicza go sam odpowiednio.

  Sklep internetowy Harpa Bazaar informuje klienta o cenie * brutto + koszcie wysyłki

- dostawa kurierem DHL za pobraniem   ( możliwość zapłaty za pobraniem tylko do kwoty 5.000 zł )

W przypadku prawa odstąpienia od umowy zwracamy klientowi podstawowy koszt transportu wg powyższych stawek bez dodatkowych opłat np. dostawa do godz 12.00, które były na życzenie klienta.

UWAGA! Firma kurierska dostarcza przesyłkę pod wskazany adres domu kurier nie ma obowiązku wniesienia  paczki do środka budynku.

Czas oczekiwania na zamówienie, czyli czas po którym przesyłka trafi do Państwa rąk, składa się z czasu potrzebnego nam na skompletowanie zamówienia (wpływu zapłaty na konto Harpa Bazaar, zapakowania do wysyłki) i czasu potrzebnego kurierowi na jej dostarczenie.

Czas dostawy dla zamówień dostarczanych przez kuriera to standardowo 1-2 do 3 dni roboczych z wyłączeniem wszystkich sobót i niedziel oraz dni ustawowo wolnych od pracy. Standardowo przesyłki dostarczane są przez kurierów w godzinach między  8.00 - 18.00 w dni robocze.

Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką Twojego zamówienia za granice Polski, skontaktuj się z nami poprzez adres mail:  sklep@harpabazaar.pl

UWAGA! Jeśli przy dostawie przesyłki zauważą Państwo ewidentne uszkodzenie opakowania – prosimy o pilne skontaktowanie się z nami najlepiej przed pokwitowaniem odbioru kurierowi.